Home
   
Хотел
   
Коне
   
За нас
   
Място
   
Тренировки
   
Състезания
   
Участници
   
Търг
   
Фотогалерия
   
Архив
   
За контакти
   
REGISTER FORM
   
Новини
   
Вход
   
Регистрация
   
За мен
   
Линкове
   
Subscribe to our Newsletter
E-mail

How to send pigeons?

 

България-Разстояния
 
We care about the health of your pigeons with products of Travipharma!

 

 

Top 100 Pigeon sites
Vote For Us!Bulgarian English France Turkey
Netherland Belgium Italy Russia
German Norway Sweden Austria
Romania Croatia Slovenia Greece
Spain Czech Republic Hungary Poland  


Müzayedeye Katılım Kuralları

Nedir?

Bu, güvercin satışı için düzenlenmiş online bir müzayededir.
Bu sayede satıcılar daha geniş kitlelere ulaşıp, farklı ülkelerdeki alıcılara sunarak güvercinlerinin satılması için en iyi fiyatlara ulaşabilirler. Burada güvercinlerin en iyi şekilde tanıtılması sağlanır. Resimlerle, pedigreler ile ana-baba soyu ve yarışlardaki dereceleri gibi diğer detaylar verilebilir. Alıcılar böylelikle en iyi bilgiye sahip olabilirler. Avrupa kalitesinde ortak bir noktadan, zevkle kendi açık artırmalarını evlerinden yapabilirler.

İşleyiş nasıldır?

pigeon-bg.com sitesinden konuyla ilgili bilgi herkese açık bir şekilde sunulmaktadır. Buradan alıcıların resim ve pedigreleri mükemmel kalitede görmeleri mümkündür. Kendi seçtikleri güvercinlerin açık artırmalarını yapabilmektedirler.
Müzayedelerin bitişleri belirtilen tarihlerde en yüksek fiyata artırım yapan alıcılara e-mail yoluyla bildirilir. Bundan sonra en yüksek fiyatı veren alıcının belirttiği fiyattan ödeme yapması zorunludur. Müzayedeyi kazananlar bildirilen 10 günlük sürede organizatörlerden güvercinlerini teslim alabilirler. Satıcılar ise en kısa zamanda güvercinleri organizatörlere ulaştırmak zorundadırlar. Alıcı güvercinini aldıktan sonra güvercin satıcıları müzayedede ulaşılan en yüksek fiyattan 2 iş günü içerisinde komisyonsuz olarak ödemesini alabilmektedir.
Sitemize kayıt olmak ücretsizdir. Katılım için her kullanıcının 18 yaşını doldurmuş olması şartı aranmaktadır. Bu maksatla üyelik onayı, açık artırmalara katılım ve gerekli olan yazışmaların yapılabilmesi için bir e-mail adresi gerekmektedir.
Müzayede bittikten sonra satılan her güvercinin fiyatının %20’sinden komisyon alınır. Her türlü bilginin tarafımızca katılımcılara ulaştırılması garanti edilir. Üyelerin güvercinleriyle ilgili verdikleri tüm bilgiler sitemizde yayımlanabilmektedir. Böylelikler farklı ülkelerden alıcıların bu bilgileri görmesi sağlanabilir.
Siz belirleyin baslangic fiyatini posta guvercinlerin.

Kimler Katılabilir?

18 yaşını doldurmuş herkes katılım sağlayabilir.
Her katılımcının bir e-mail adresi bildirmesi zorunludur.
Katılımda kullanılan kayıt formundaki kişisel bilgiler yalnızca kayıt için kullanılıp başka amaçlar için kullanılmaz.